Odeszła do Pana Ingrid Matyszok

15. stycznia 2020r. zmarła organistka z Łubnian, Ingrid Matyszok. Różaniec w intencji zmarłej będzie odmawiany 16. stycznia o godz. 17,00, a także w piątek 17. stycznia po mszy szkolnej. Pogrzeb zostanie odprawiony w sobotę 18. stycznia o godzinie 11,00.
Śp. Ingrid Matyszok grała na organach w łubniańskim kościele od 1994r. Przewodniczyła również niestrudzenie modlitwom różańcowym, odmawianym przed mszami, czy to po polsku czy po niemiecku. Dane jej było obchodzić piękny jubileusz 50-lecia posługi organistki, gdyż już od 1969r. grała na organach w kościele w Koniakowie, a później w Łubnianach.
Wierna do końca posłudze organowej, która jak sama mówiła była jej pasją, zasłabła przy instrumencie w czasie niedzielnej mszy św. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu, zmarła.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

Skomentuj