Hubertus Gminny i Zawody Kawaleryjskie w Dąbrówce Łubniańskiej

W sobotę 10.10.2015r. w Dąbrówce Łubniańskej na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego “Kalinówka” zostały zorganizowane zawody jeździeckie. Podczas zawodów odbyły się następujące konkurencje: ujeżdżenie, skoki, strzelanie z wiatrówki, gonitwa-pogoń za lisem i zawody we władaniu białą bronią.
Gospodarzem imprezy był oczywiście właściciel gospodarstwa agroturystycznego Czesław Bodzianny. Puchary dla zwycięzców w poszczególnych konkurencjach ufundowali: zawody jeździeckie- Wójt gminy Łubniany, zawody we władaniu białą bronią- Marszałek, zawody w strzelaniu- Dyrektor Łubniańskiego Ośrodka Kultury.
Zawody sędziowali Łukasz Dziarmaga i Virginia Buława – Dziarmaga. Prowadzeniem zawodów zajął się Krystian Czech dyr. ŁOK, nagłośnienie wykonał Rudolf Knetsch, natomiast parafialny zespół CARITAS częstował uczestników pysznym ciastem i kawą. Na zakończenie zawodów serwowano smaczny bigos. Pogoda dopisała szkoda tylko, że nie było zbyt wielu widzów.
Poniżej przedstawiam fotoreportaż z zawodów.

Skoki:

Pogoń za lisem: