Opowieści o Dąbrówce Łubniańskiej

ksiazkaTaką książkę otrzymali mieszkańcy Dąbrówki Łubniańskiej, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Stowarzyszenia Dąbrówka i spotkali się w sobotni wieczór 15. listopada. Pomysłodawcą wydania publikacji była Agnieszka Trela. Pani Agnieszka pozyskała również pieniądze z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, a także opracowała i koordynowała realizację wniosku o dofinansowanie wydania tej pozycji. Autorem tekstów jest Gabriela Dworakowska i Krystian Czech.  Opracowanie zawiera wiele ciekawych zdjęć z przeszłości, zebranych od mieszkańców. Jest to pozycja która ocali od zapomnienia a równocześnie przybliży nam współczesnym historię naszej miejscowości.

Promocję książki “Opowieści o Dąbrówce Łubniańskiej”, zorganizowało Stowarzyszenie Dąbrówka w “Pubie u Bolka”, którego właściciele zapraszają do sklepu, pubu, a także sali balowej z możliwością noclegu. Zebrani mieszkańcy zostali poczęstowani kawą i pysznymi wypiekami pań ze Stowarzyszenia.

Skomentuj