Kiermasz z Mikołajem

Weekend 30 listopada i 1 grudnia minął pod znakiem kiermaszy adwentowych: w Brynicy, Jełowej i Łubnianach. Na ten ostatni z nich przyszło bardzo wielu ludzi, a to z pewnością również za sprawą św. Mikołaja, który przybył do wielu zgromadzonych dzieci, z których każdego obdarował podarunkiem. Ze świętym przybyła Mikołajka, która pomagała nie tylko w rozdawaniu prezentów, ale zabawiała przybyłych gości. Kiermasz prowadził z wielka werwą Norbert Dreier – nauczyciel PSP w Łubnianach, która była współorganizatorem kiermaszu. Duży wkład w organizację imprezy mieli strażacy, którzy oprócz przygotowania technicznego kiermaszu, sprzedawali wyborne grzane wino. Wielkim powodzeniem cieszyły się sprzedawane produkty okołoświąteczne oraz pyszne ciasta, upieczone przez panie z lokalnego Caritasu.

Skomentuj