Niedzielny koncert

Processed by: Helicon Filter;  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kto się wybrał w ostatnie wrześniowe niedzielne popołudnie do ośrodka kultury, nie żałował. Znany ze swoich wielu talentów Jerzy Czech, prezentował własne utwory. Niektóre zostały napisane przed wielu laty, jak i melodie do nich, skomponowane przez autora. Większość tych kompozycji mówiła o miłości, bo jak Jerzy powiedział: Miłość w życiu jest najważniejsza. Wraz z Urszulą Lissy z podopolskich Górek, zaśpiewali wiele uczuciowych utworów. Wkrótce ukaże się ich płyta.

Processed by: Helicon Filter;  OLYMPUS DIGITAL CAMERAW drugiej części niedzielnego popołudnia, wzruszonych odbiorców, biesiadnie rozweselił duet Dominika i Janusz Żyłka.

Jako, że “kiedy w brzuchu pusto, to w głowie groch z kapustą”(słowami Zagłoby), więc dla słuchaczy został przygotowany poczęstunek: pyszny kołołc i kawa.

 

 

Skomentuj