Znów minął rok

od spotkania z legnickimi pielgrzymami. W tym roku, w drodze na Jasną Górę, pątnicy zatrzymali się na nocleg w Parafii Budkowice St. Z czasów, gdy legniczanie przez kilka lat, byli przyjmowani w Parafii Łubniany, przetrwały prawie 20 lat  niektóre przyjaźnie. I tak w piątkowe późne popołudnie (2. sierpnia), mieszkańcy Łubnian, Dąbrówki Łubniańskiej pojechali po swoich znajomych do Budkowic.  W naszych domach pątnicy znaleźli miejsce w łazience, poczęstunek i w miarę wygodne łóżka. Następnego dnia, wczesnym rankiem (pobudka o godz. 4,00), jak co roku, spisaliśmy nasze intencje modlitewne, które pątnicy zabrali w dalszą drogę swojej XXI pielgrzymki do Częstochowy. Jesteśmy im wdzięczni za modlitwy i zapraszamy za rok.

Processed by: Helicon Filter; Processed by: Helicon Filter;

Skomentuj