ikcelam bis

18 marca 2013 r. za sprawą Polskiego Stowarzyszenia Krajoznawców w Opolu mieliśmy możliwość kolejnego spotkania z twórcą – Mirosławem ikcelamem Małeckim. Spotkanie odbyło się w Opolskim Centrum Organizacji Pozarządowych w Opolu, przy ulicy Żeromskiego 3, a poprowadzili je Krystian Czech – dyrektor ŁODzK oraz Tadeusz Jacek Rogoża – prezes PSK.

Impreza miała spontaniczny przebieg, o życiu Mirosława Małeckiego opowiadał on sam oraz prowadzący, wszystko przy miłych dźwiękach muzyki – grali Jerzy oraz Krystian Czech (choć mają to samo nazwisko, nie są spokrewnieni). Kameralna atmosfera nie zapowiadała tak licznego uczestnictwa mediów w imprezie – była TVP Opole, Radio Opole, NTO, oraz oczywiście GminaLubniany.pl. Widać, że postać ikcelama przyciąga uwagę.

Jak to na spotkaniach z Mirosławem Małeckim bywa przybyło wielu jego przyjaciół i znajomych – byli m.in.Wojciech Kwiecień – znany opolski kolarz, Romuald Kulik – poeta i pasjonat historii oraz wielu dziennikarzy i fotografów.

Skomentuj