Redit.pl – nowa firma w Gminie Łubniany

Dziś – 1. marca 2013 r. – miało miejsce otwarcie firmy Redit.pl, której siedziba mieści się w Łubnianach na ul. Opolskiej 50. Firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz ich reklamą w wyszukiwarce Google.pl. Jej założycielem jest Rafał Lebich – administrator naszego portalu – GminaLubniany.pl. Oferta jest skierowana szczególnie do małych i średnich firm, czyli tych, których oferta najsłabiej przebija się w sieci.

Sytuacja małych firm

Jak pisze Puls Biznesu*, w Polsce nie jest najlepiej z obecnością w internecie małych firm, otóż:

“Strona internetowa jest dzisiaj jak elektroniczna wizytówka. Klienci, którzy interesują się daną firmą, zwykle w pierwszej kolejności szukają jej w internecie. Chcą tam także znaleźć informacje kontaktowe oraz o produktach i usługach.

Nie uda im się to w przypadku 58 proc. drobnych przedsiębiorców. Jedynie 42 proc. małych firm posiada własną stronę internetową — jak wynika z badania […].

Przy tym im mniejsza firma, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że będzie posiadała własną stronę. 64 proc. firm niezatrudniających pracowników oraz 60 proc. tych, które zatrudniają do 5 osób, nie posiada własnej strony. Natomiast wśród firm zatrudniających od 5 do 10 osób i więcej odsetek nieposiadających własnej strony wynosi jedynie 36 proc.”

zyskaj_przewagę

Strona – pierwszy krok

Firma Redit.pl oferuje trzy rodzaje stron internetowych:

– wizytówkę – prostą stronę z danymi kontaktowymi firmy oraz ogólną ofertą,

– Biznes+ – rozbudowaną stronę internetową przedstawiającą całą ofertę firmy,

– Portal/gazeta – strona dla dużych firm, gazet, portali internetowych, które publikują nowe treści niemal każdego dnia.

Zrobienie strony internetowej to tylko część powyższych pakietów. W skład wszystkich wchodzi domena, profesjonalne konto e-mail z końcówką domeny firmy, pomoc techniczna oraz gratis – reklama w wyszukiwarce Google. Dzięki temu, że w Redit.pl płaci się stały, miesięczny abonament, każdy klient ma zagwarantowaną opiekę nad stroną przez nieograniczony czas.

sliderreklama

Honorowy patron

Jako, że strona GminaLubniany.pl znajduje się na serwerach Redit.pl oraz jest objęta opieką tej firmy, od dziś Redit.pl zostaje honorowym patronatem strony. Mamy nadzieję, że dzięki temu strona będzie się nadal rozwijać i dostarczać wam nowych treści.

 

* http://firma.pb.pl/2549640,57321,wiekszosc-malych-firm-nie-ma-strony-www

Skomentuj