Wodniccy się rozrastają

Wielu mieszkańców naszej gminy nie może sobie wyobrazić życia bez jednej rzeczy – chleba z piekarni Wodnickich. Na przestrzeni lat już się do niego tak przyzwyczailiśmy, że ciężko byłoby się bez niego obejść. Do sklepu firmowego piekarni w Kępie zjeżdża się już chyba pół województwa, nie dziwi więc fakt, że kolejka często kończyła się za drzwiami sklepu…

Szefostwo firmy postanowiło coś z tym zrobić – zdecydowano się rozbudować sklep! Dziś – 1 października – miało miejsce uroczyste otwarcie. Nie byle jakie otwarcie, bo uświetnione szampanem i jak to na piekarnię przystało, pysznym poczęstunkiem. Na wszystkich kupujących czekał dziś chleb ze smalcem, pączki, ciastka, kawa i wiele innych pyszności. Przestrzeń sklepu jest teraz o wiele większa, ozdobiona zabytkowymi elementami, nawiązującymi do historii piekarnictwa.

Cieszy nas, że Piekarnia Wodnicki staje się coraz bardziej nowoczesna, zachowując tradycyjny, pyszny smak swoich wypieków.

Skomentuj