Zakończenie roku kulturalnego w Ośrodku Kultury w Łubnianach

18. czerwca odbyło się w Łubniańskim Ośrodku Kultury w Łubnianach, zakończenie roku kulturalnego. Na samym początku odbył się koncert studia instrumentalnego. Występujący artyści zaprezentowali swój całoroczny dorobek. Uczniowie kształceni przez małżeństwo Kansy-Budzicz, Jerzego Czecha i Gabielę Dworakowską wykonali utwory Czajkowskiego, Klechniowskiej, Mozarta, Moniuszki, Chopina, Haydna, Debussego, Berensa i innych znanych kompozytorów. Wystąpiło ponad trzydziestu artystów. Młodzi muzycy grali na pianinie, akordeonie, saksofonie  i klarnecie. Jako jedyna wystąpiła młoda mała skrzypaczka Lena Jermakowicz, kształcona przez Gabrielę Dworakowską. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy ukończenia roku nauki. Uczniowie i zaproszeni przez nich goście zostali poczęstowani smaczną kiełbaską z grilla, sponsorowaną przez Firmę Wieczorek z Dąbrówki Łubniańskiej.

Skomentuj